Over Scouting Emmeloord

Dankzij de inzet van veel vrijwilligers beschikt Scouting Emmeloord over een prachtig terrein met een eigen clubhuis. Ons clubhuis is tien jaar oud, heeft twee grote ruimtes voor activiteiten en een ruime, goed  ingerichte keuken.

Op het terrein staan bovendien de klimtoren, een materiaalgebouw en een pizza-oven. Ook hebben we een kampvuurplaats gemaakt, met voldoende zitplaatsen er omheen. Er zijn velden voor spelletjes en genoeg ruimte om een (groot) aantal tenten op te zetten.

Het terrein en het clubgebouw gebruiken we in de eerste plaats voor de activiteiten van onze eigen speltakken. Daarnaast verhuren we het aan andere (scouting)groepen. Ook verhuur van materialen, zoals tenten, pizza-oven, is mogelijk.

Voor de verhuurmogelijkheden kunt u terecht op de website: verhuur.scoutingemmeloord.nl.