Schoonmaak coördinator gezocht!

Home/Algemeen/Nieuws, vacatures/Schoonmaak coördinator gezocht!

Schoonmaak coördinator gezocht!

Als we de boel binnen en buiten netjes willen houden, dan zullen we daarvoor de handen uit de mouwen moeten blijven steken.
Daarom zijn we altijd op zoek naar mensen die een bijdrage daaraan willen leveren. Om het schoonmaken in goede banen te leiden zoeken we een vrijwilliger voor de functie schoonmaak coördinator die 1 x in de maand, 2 jaar lang, op woensdagavond aanwezig wil zijn. Deze functie vervul je dus 2 jaar. Ieder jaar zijn we dus op zoek naar een nieuwe vrijwilliger om te helpen er op toe te zien dat de accommodatie op orde blijft. Nadruk van deze taak ligt op het instrueren en plannen van maandelijkse schoonmaakavonden en de jaarlijkse grote schoonmaak en de mensen die hier aan meehelpen. Voor aanmelden of vragen mail naar schoonmaak@scoutingemmeloord.nl
Mariska en Dorien

By |3 januari, 2017|Categories: Nieuws, vacatures|0 Comments